eyecandy-2
Tymo77
Magda Olechowicz
JonaszBrodnicki89
Karola
julka_swaag
Hgftfgy
Sylwia Uluocak
Aleksandra
Jennifer Putnam
Beata Andres
zosia_777
/_files/products_images/26_src.jpg?rand=555895693
Stabilizator Ravencam CST-TRI Flycam włókno carbon

Lekki stabilizator Ravencam SteadyCam RC-CST-TRI typu FlyCam z włókna węglowego - carbon

Ravencam Steadycam RC-TRI to lekki stabilizator typu flycam, wykonany z włókna węglowego oraz duraluminium. Sprawdza się przy zastosowaniu z niewielkimi kamerami, lustrzankami, małymi aparatami oraz kamerami sportowymi. W jego konstrukcji zastosowano 5 łożysk, które gwarantują bardzo płynne i stabilne ujęcia rekompensując w ten sposób słabą stabilizacje w aparacie. Ravencam RC-TRI służy do wykonywania niezwykle płynnych ujęć, dając w ten sposób możliwość uzyskania niesamowitych efektów, które można było zobaczyć do tej pory tylko w telewizji.

Stabilizator RC-CST-TRI 
docelowo przeznaczony jest dla sprzętów ważących nie więcej niż 1kg. Możliwe jest jednak korzystanie z kamer czy aparatów wadze większej ale niestety zmniejsza to znacząco komfort pracy. Stabilizator posiada również możliwość montażu na kamizelce z ramieniem.

Stabilizator Ravencam jest bardzo komfortowy w użyciu i daje możliwość odciążenia nadgarstka przenosząc ciężar konstrukcji na przedramię, poprawia się w ten sposób wygoda pracy oraz wydłuża czas użytkowania całego zestawu. 

Steadycam wyposażony jest w przyjemną, ergonomiczną rękojeść, pokrytą miękką w dotyku pianką. Stabilizator daje również możliwosc regulacji głowicy w aż dwóch płaszczyznach. 

W zestawie znajduje się również aż 9szt. ciężarków, w tym trzy o wadze 150g, trzy o wadze 45g oraz trzy o wadze 40g. Aby móc cieszyć się pełną funkcjonalnością stabilizatora nie można zapomnieć o dokładnej kalibracji całego zestawu, która pozwoli nam wykonywanie efektowych zdjęć, które przypominają te z profesjonalnych planów zdjęciowych.

Waga stabilizatora bez obciążników to tylko 580g, więc możliwe staje się wykonywanie bardzo długich ujęć z ręki, bez obawy o nadmierne zmęczenie.

Połączenie tego stabilizatora z naszym aparatem czy kamerą przeznaczone jest głównie dla osób zajmujących się amatorsko fotografią ale i profesjonalni użytkownicy nie powinni się zawieść.

Dzięki niemu statyczne i nudne ujęcia mogą przerodzić się w ciekawe i dynamiczne sceny, które spodobają się każdemu oglądającemu film wykonany za pomocą Ravencam Steadycam RC-CST-TRI

Ravencam RC-TRI wyposażony jest w ruchomą rączkę (gimbal). Umożliwia ona wykonywanie niskich ujęć. Jego obsługa nie przysporzy problemów nawet laikowi.

komplecie znajduje się praktyczna torba. Sprzęt idealnie sprawdzi się w parze z kamerami sportowymi SJCAM, EaglEye, GoPro, bezlusterkowcami systemów Sony NEX, Canon M, Nikon 1, Pentax Q, Fujifilm X.


Produkty marki Ravencam odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością konstrukcji.
 

Specyfikacja produktu:
- Wysokość min: 27cm
- Wysokość maks: 44cm
- Maks. obciążenie: 1kg
- Waga urządzenia: 580g
- Materiał: włókno węglowe + aluminium

W komplecie otrzymujemy:
- Dowód zakupu (faktura VAT lub paragon)
- Karta gwarancyjna producenta
- Gwarancja 24 miesiące