romeo414
RobertRR
Maria Kaźmierska
Marta2004
Arturek1
Kamila Pilas
Natalia Malec
bartosz30
Ari Fotinatossen
zosia_777
Artur Zaręba
Dagmara MM
?

Moda w życiu człowieka

Moda w życiu człowieka: trendy, zmieniające się kanony piękna- jak to okiełznać? Czy te zmieniające się dziedziny są w Naszym życiu istotne?

We współczesnym świecie moda bardzo często narzuca Nam styl życia. Dzięki niej możemy wyrazić samego siebie, ukazać swoje pasje, a także zaznaczyć swój status w społeczeństwie. Współczesny świat tworzy społeczeństwo obrazkowe. Nasza kultura, wszechobecne media- są bogate w ikony.

W Naszym świecie znajdziemy wiele porad, jak modnie i fajnie się ubrać, ale czy potrafimy się w tym odnaleźć? Łatwo w tym zgiełku utracić swoją tożsamość, ulec presji społecznej. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego od 9 lat działam prężnie w sieci w swoich mediach społecznościowych, udzielając porad modowych. Przez te lata, samodzielnie metodą prób i błędów, nauczyłam się, w jaki sposób powinno się ubierać, na co zwracać uwagę i co w tym całym modowym temacie jest naprawdę ważne. Projektuje ubrania, założyłam swoją markę ubraniową- to miejsce powstało z potrzeby dzielenia się swoim doświadczeniem.

Co tutaj robię? Chciałabym działać w tym temacie na jeszcze szerszą skalę, obserwować coraz częściej społeczeństwo świadome, które zbuduje swój wizerunek na „mądrej” modzie.

Czym jest „mądra” moda? To taka, która ubiera, a nie przebiera. To taka, która wyraża emocje, a nie ogranicza i w końcu- to taka, która jest stworzona z minimalnej ilości klasycznych i ponadczasowych rzeczy.

Reorganizacja szafy, uporządkowanie swojej przestrzeni- pomoże Nam w lepszym wyrażeniu własnego „Ja”. Mam nadzieję, że wspólnie zmienimy Nasze garderoby, a ubranie nabierze wielowymiarowego znaczenia. Niech to będzie wspólna i niekończąca się przygoda modowa.

Zapraszam do kontaktu ze mną w sekcji porad, a także do mojego sklepu internetowego, gdzie mogą Państwo dokonać zakupów ubraniowych i przy tym jeszcze lepiej wyrazić swoją osobowość. Służę pomocą i darzę tutaj wirtualnym uśmiechem.


Alicja Czarodziejka
osobista stylistka


Powrót do artykułów