Karola
RobertRR
anonim60h
Artur Zaręba
Dagmara MM
kloiwujo6969
kuba828282
Wiki 999
Emu_ja_Emu
wićjito Power
Szymon
Ari Fotinatossen
/_files/products_images/24_src.jpg?rand=1579789081
Aputure Light Dome Mini 70cm kształtowanie światła

Softbox pierścień Bowens

Light Dome Mini w rozmiaerze 70cm z Aputure to mniejszy brat modelu Light Dome.

Najnowsze akcesorium do kształtowania światła, ale tym razem przygotowane jest pod pierścienie Bowens. Zaprojektowany jako głęboki paraboliczny miękki parasol typu softbox zapewniający zarówno miękką otoczkę wokół ze światła, jak i lustrzaną poświatę, Light Dome jest wszechstronnym narzędziem do kształtowania światła dla szerokiej gamy zastosowań.

Wysoka precyzja wykonania

Symetria, niezawodność i precyzja charakteryzują Light Dome firmy Aputure. Dzięki 16 pręcikowej strukturze hexagonalnej, softbox tworzy precyzyjne, okrągłe światło, nawet w bardzo wymagających warunkach. Light Dome powstał z myślą o serii lamp Light Storm w tym LS C120 / LS C300D.

Jest także kompatybilny z szeroką gamą systemów oświetlenia w standardzie Bowens dla niektórych "gorących świateł", od stroboskopów po światła ciągłe, a nawet z innymi lampami LED w tym  właśnie standardzie.

Podwójna dyfuzja

Dzięki bardzo wytrzymałemu, odblaskowemu materiałowi, korpus Light Dome wytrzyma bez problemu przez lata.

Podwójne dyfuzory zostały specjalnie zaprojektowane do wytwarzania bardzo miękkiego światła i otaczania nim wokół obiektu, podczas gdy wewnętrzny dyfuzor eliminuje nieatrakcyjne linie poprzeczne, które często powstają w wyniku dyfuzji opartej na tkaninie.